>
O nás

O nás: krátko a výstižne

o-nas

V Digitálke nájdeš skupinu šikovných programátorov a web developerov, nadšencov pre sociálne siete, odborníkov na SEO a PPC reklamné kampane, kreatívcov a grafikov, ktorí majú svoju prácu radi. Sme partia orientovaná na výkon a hlavne na výsledok. Svojim klientom prinášame efektívne riešenia za dostupné ceny.

Online komunikácia je naše remeslo, hobby a poslanie. Vytvárame priestor, ktorý spája skúsenosť s mladíckou nápaditosťou, drive s trpezlivou prácou, odbornosť s kreativitou. V tomto priestore ponúkame tebe a tvojej značke príležitosť využiť naplno potenciál online komunikácie.

Vďaka špičkovému tímu ti pod jednou strechou ponúkame širokú paletu služieb a produktov. Či už sa chceš vzdelávať, potrebuješ nový web alebo hľadáš pomoc s online reklamou, si na správnej adrese. Digitálka ti otvorí dvere do digitálneho sveta. Stačí už len vykročiť.

Máme za sebou

Ján „Bačky“ Bučkuliak

Ján „Bačky“ Bučkuliak

Senior web developer a programátor. Bačky je guru a vedúca osobnosť nášho IT/web design oddelenia. Ak hľadáš kvalitný web alebo konverzačného partnera na akúkoľvek tému, Bačky je tvoj človek. Pokiaľ práve nespí, pozná len dva módy fungovania – „programujem“ a „rozprávam“.

Rastislav „Rasťo“ Ujmiak

Rastislav „Rasťo“ Ujmiak

Rasťo to jednoducho vie. Senior web developer a online marketér u ktorého neexistuje slovo nedá sa. Tam kde, ostatní končia, Rasťo sa zhlboka nadýchne a príde s riešením. Dôsledný ako málokto, Rasťo je zárukou kvality, stoického humoru a dobrej nálady.

Laura „Nechcemprezývku“ Sláviková

Laura „Nechcemprezývku“ Sláviková

Laura je najnovší člen nášho tímu a fanatik do sociálnych sietí a PPC reklamy. Ak chceš, aby tvoj sociálny profil vyzeral k svetu, Laura je tvoj človek. Nezľakne sa ani Google Adwords a postupne sa z nej stáva aj veľmi šikovná grafička. Je to skrátka náš firemný multitalent a ako zatiaľ jediné žieňa v našej partičke požíva patričnú autoritu a úctu.

Lukáš „Keno“ Ďurina

Lukáš „Keno“ Ďurina

Account digitálky, Keno je usmievavou tvárou našej partie, bodom prvého kontaktu, človek ktorý zvládne aj upomienku za nezaplatenú faktúru klientovi podať ako skvelú správu. Večne v nasadení, Keno je ten, vďaka ktorému ti stíhame dodať vždy všetko načas a v dobrej kvalite.

Marián „Huco“ Hucík

Marián „Huco“ Hucík

Náš Junior web developer, veselý a bezprostredný Oravec, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy. Vďaka svojmu talentu a snaživosti sa rýchlo vypracoval na jedného z našich najspoľahlivejších tvorcov webstránok. Ak chceš pekný web rýchlo a spoľahlivo, podstrčíme ti práve Huca.

Peter „Seko“ Sekelský

Peter „Seko“ Sekelský

Náš dvorný kreatívec, grafický dizajnér a animátor. Seko je kombináciou talentu a božej trpezlivosti, ktorú nadobudol rokmi praxe a komunikáciou s náročnými klientmi, Tichá voda brehy myje, ten náš Seko. Ale keď už niečo povie, stojí to za to. A keď niečo nakreslí… vtedy padajú sánky.

Partneri